- Kargom ne zaman ulaşır?

 

 15:00 dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. 

 

 

- Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

 

 Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. 

- İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat Kargo ile ödemesi yapılmış olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan faturanızı paketin içine yerleştirmeyi unutmayınız.

 - İade kusurlu üründen kaynaklanıyorsa, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan faturanızı paketin içine yerleştirmeyi unutmayınız.

 

- Elime ulaşan ürün için numara değişimi yapabilir miyim?

 Değişim yapacağınız ürünün farklı numaralarının stoklarımızda olup olmadığını web sitemiz üzerinden veya , müşteri hizmetlerinden (0212 215 22 00) öğrenebilirsiniz. Ürün stoklarımızda var ise paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat Kargo ile ödemesi yapılmış olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan faturanızı paketin içine yerleştirmeyi unutmayınız.

 

 - Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir.

 

 - Şifremi nasıl değiştirebilirim?

 Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi gereklidir.

 

 Sorunuzun Cevabınızı Burada Bulamadınızmı ?

 0212 215 22 00 Müşteri hizmetleri ve Canlı Destekteyiz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR