HAKKIMIZDA  

 

Brand Wardrobe Türk moda ve perakende sektörüne ve Türk tüketicisine alışılmışın dışında yeni tatlar getirecek özgün ve ünlü dünya markalarının Türkiye’de distribütörlüğünü ve satışını yapmak için kurulmuştur. Dünya markalarına eşsiz ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile servis vererek bu markaların Türk perakende ve moda sektöründe kalıcı bir yer edinmelerine, karlı ve istikrarlı bir iş faaliyetinde bulunmalarını sağlamak ve Türk tüketicisini daima ilgi uyandıran, sıra dışı bir stil anlayışının temsilcisi olan dünya markaları ile buluşturmak en önemli misyonumuzdur.

Biz, pek çok markaya ait seçili ürünleri, bir koleksiyon mantığıyla bir araya getiriyoruz. Fakat, zengin ürün çeşitliliği, Brand Wardobe’un, müşterilerine sunduğu avantajlardan sadece bir tanesi. Çünkü biz, birçok markadan oluşmasına rağmen, birbirini tamamlayan parçaları, özenle seçiyor, aynı gardıropta yer alabilecek kadar uyumlu, fakat bir o kadar da farklı ve seçim özgürlüğü tanıyan bir stil anlayışıyla bir araya getiriyoruz.

Bizler, moda sektörünü, piyasada büyük bir etki yaratacak, farklı markalarla tanıştırmak için, devamlı süren, heyecanlı bir arayış içindeyiz. İşte bu yüzden, çekmecelerimiz daima yepyeni projelerle dolu!